Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від АТ "Укргазвидобування"
Тема: Інше
Тема розширена: Чи можливо подавати в рамках однієї тендерної пропозиції два чи більше зразків товару різних виробників.
Суть питання: Наразі багато Участників в рамках однієї тендерної пропозиції подають декільки видів товару різних виробників. При цьому подають всі необхідні технічні документи. Чи не буде це порушенням Закону і що робити в разі коли один із зразків не підходить по технічним причинам. Чи можливо акцептувати Участника із зразком тим, що підходить?
Відповідь на запит 147/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Водночас відповідь на питання міститься у запиті  № 1521/2020 за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=4a659af6-d97a-4b71-b901-2b41c0b3d720&lang=uk-UA

Поряд з цим розгляд тендерних пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації здійснюється замовником самостійно у відповідності до статті 29 Закону. У свою чергу, підстави для відхилення тендерних пропозицій, перелік яких є вичерпним, зазначені у статті 31 Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2