Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від КП "Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ПМР
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Існує необхідність розірвання діючого договору, як далі укладати інший?
Суть питання: Доброго дня. У нас склалася така ситуація: провели процедуру відкритих торів згідно з ідентифікатором UA-2018-02-19-002081 на майданчику закупки.пром.юа на закупівлю ПММ. В процесі виконання договору постачальник підвищив одного разу ціну, тоді знов і знов. Останнє підвищення ми відхилили і постачальник усно відмовився від постачання ПММ. Відтак виникло питання, що робити далі. Лист на розірвання договору ми надіслали, проте відповіді немає. ПММ необхідно й далі придбавати. Як чинити далі?? З ким укладати новий договір? Чи проводити процедуру відкритих торгів до закічення бюджетного року? Ми комунальне підприємство і відкриті торги проводимо у разі якщо сума договору більше 1млн.грн, а до закінчення року необхідність в оплаті ПММ менша 1млн.грн. (приблизно 600тис.грн)
Відповідь на запит 878/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=8&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=6&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, розміщено листи від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 “Щодо планування закупівель”, який містить відповідь на питання здійснення закупівлі у разі розірвання договору, та  від 30.12.2016 № 3302-06/42560-06 “Щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору про закупівлю”.

Таким чином, у разі розірвання договору про закупівлю замовник може укласти договір за тим же предметом закупівлі після внесення відповідних змін до річного плану/додатку та керуючись вартісними межами, встановленими у статті 2 Закону, оскільки такий предмет закупівлі вважатиметься новим предметом договору.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2