Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Державна установа "Інститут серця МОЗ України"
Тема: Планування закупівель
Суть питання: Тендерний комітет Державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я» звертається до Вас з проханням надати роз’яснення з наступного питання.
Державній установі "Інститут серця МОЗ України» виділено державним бюджетом 2021 року кошти на реалізацію інвестиційного проекту: «Реконструкція приміщень 1, 3, 4 поверхів кардіологічного та фасаду кардіологічного та господарського корпусів Державної установи "Інститут серця МОЗ України" за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 5А» (надалі – Проект), який включений до переліку відібраних державних інвестиційних проектів Міжвідомчою комісією з відбору державних інвестиційних проектів (протокол від 16.11.2020).
Проектом передбачено: виконання будівельно-монтажних робіт, роботи з реконструкції фасадів комплексу, придбання устаткування, закупівлю вмонтованого та невмонтованого обладнання (такі як: лікарняні ліжка, монітори пацієнта, тощо).
Ураховуючи викладене, чи може замовник відповідно до затвердженого державного інвестиційного Проекту в межах однієї закупівлі (без поділу на лоти) закупити: роботи з реконструкції фасадів комплексу, придбання устаткування, вмонтованого та невмонтованого обладнання, що є складовими цього Проекту?
Відповідь на запит 326/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі  від 03.09.2020 № 3304-04/53972-06 "Щодо визначення предмета закупівлі та розміщення інформації в електронній системі закупівель", розміщеного на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F53972-06

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2