Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від Державне підприємство Національна енергетична компанія "Укренерго"
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Суть питання: Нами як Замовником по одному предмету закупівлі було проведено:
1.1-й раз Відкриті торги, які були відмінені по причині через відсутність достатньої кількості учасників.
2. 2-раз Відкриті торги, які були відмінені по причині відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом.
3. 3-й раз Відкриті торги, які були відмінені по причині через відсутність достатньої кількості учасників.
Запитання:
1. Чи можемо ми застосувати переговорну процедуру закупівлі відповідно до п.4 ч.2 ст.35 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики?
2. Чи підряд повинні бути відмінені Відкриті торги, по причині відсутність достатньої кількості учасників для застосування переговорної процедуру закупівлі відповідно до п.4 ч.2 ст.35 Закону України "Про публічні закупівлі", чи все таки незалежно від того в якій послідовності були відмінені торги?
Відповідь на запит 718/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання міститься за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=4444ee23-8893-46ee-9369-0718549e9ca5&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2