Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Приватне підприємство "Капіталбудінвест-777"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Відхилення учасника без надання періоду на виправлення помилок
Суть питання: Замовник відхилив пропозицію, без надання періоду виправлення помилок чи уточнення. Мотивувавши свої дії тим, що ми, як учасник, не надали деякі документи по кваліфікації. В той ж час, нами було повідомлено замовника, що документи були завантажені але в період завантаження їх, на тендерному майданчику відбувались технічні збої, що є підтверджено офіційно, листом з юридичного відділу обраного майданчика, тим не менше нас відхилили і не надали терміну 24 години для виправлення недоліків. Як поступати в даній ситуації і чи підлягають оскарженню такі дії замовника?
Відповідь на запит 1497/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь міститься у запиті 1225/2020 за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=c33d74a5-7c97-46bb-a560-8259f29e1c77&lang=uk-UA

Водночас вимоги до функціонування електронної системи закупівель (далі – система), процедуру проведення авторизації електронних майданчиків, умови підключення та випадки відключення електронних майданчиків від електронної системи закупівель, вимоги до електронних майданчиків та відповідальність операторів авторизованих електронних майданчиків визначаються Порядком функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків (далі – Порядок функціонування системи), який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166.

Згідно з пунктом 26 Порядку основними завданнями комісії є, зокрема  розгляд звернень, скарг та інформації від адміністратора, користувачів та операторів авторизованих/попередньо авторизованих електронних майданчиків з питань, віднесених до компетенції комісії.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2