Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Державне підприємство "Адміністрація морських портів України"
Тема: Інше
Тема розширена: Застосування в Додаткових угодах процедурних договорів ч.3 ст. 631 ЦК України
Суть питання: Чи дозволяється в Додаткових угодах до процедурних договорів ( відкриті торги) встановити що зміни істотних умов застосовуються до укладення (підписання) Додаткової угоди.(ч.3. ст. 631 ЦК України).
Наприклад:
На четвертому місяці дії Договору 15 числа укладається (підписується) Додаткова угода про зміну ціни за одиницю товару, що згідно ч.3. ст. 631 ЦК України, застосовується з першого числа поточного місяця.
Відповідь на запит 841/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що питання зміни істотних умов договору міститься в листі від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 “Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю”, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: 

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F69987-06

Водночас пропонуємо до перегляду відео курс “Професійно про закупівлі”, в якому також розглянуто тему : “Укладення, зміна, розірвання договору про закупівлю, процес звітування про його виконання”, що доступно за посиланням:

https://www.me.gov.ua/Documents/MoreDetails?lang=uk-UA&id=e06d0d8f-a4ab-43a4-b89b-facd80ee66cd&title=VideoKursprofesiinoProZakupivli

Питання застосування положень частини третьої статті 631 ЦК України у договорі про закупівлю до відносин між сторонами, які виникли до його укладення у певних випадках, висвітлено  у запитах №№ 1374/2020 і 151/2021 за посиланнями:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=c709a263-1d09-43ee-9f64-258c077bcec7&lang=uk-UA

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=107ee06e-e8b3-4ed5-a303-58a301993448&lang=uk-UA

Також зазначаємо посилання на актуальну статтю ресурсу Prozorro Інфобокс, що містять інформацію з питання, зазначеного у зверненні: https://infobox.prozorro.org/articles/zastosuvannya-631-statti-cku-v-zakupivlyah-prozorro

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2