Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради
Тема: Відкриті торги
Суть питання: Закупівля по закону "Про здійснення державних закупівель". До оцінки допущені пропозиції 2 - х учасників. Переможець (один із них) в строк не надав документи відп. ст.17. Чи маємо ми право акцептувати пропозицію, яка залишилася, бо вона одна? Дякуємо за відповідь.
Відповідь на запит 1/2016

     Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі”, який набрав чинності 19.02.2016 року та введенний в дію з 01.08.2016 для всіх замовників, установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

     Водночас зазначаємо, що відповідь на питання, зазначене у  зверненні, міститься в листі від 04.11.2015 № 3302-05/36541-06 “Щодо питань застосування статей 17, 23, 31 Закону України  “Про здійснення державних закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&tag=RoziasnenniaStosovnoZastosuvanniaZakonodavstvaUSferiDerzhavnikhZakupivel.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2