Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ТОВ "Белойл Сістем"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Аукціон
Суть питання: Доброго дня!
В мене є декілька запитань:
1. Якщо у закупівлі приймають участь два учасники, які подали комерційні пропозиції з однаковою вартістю та умовами та строками по оплаті, в якій послідовності Вони будуь розташовані в аукціоні. Хто першний з них буде робити крок?
2. Якщо в аукціоні грають два учасники у яких однакові комерційні пропозиції. Якщо ніхто не зробить кроку в першому раунді, у другому раунді вони будуть робити кроки в такій самій послідовності, чи система може поміняти їх чергами?

Чекаю на Вашу відповідь. Заздалегідь, Дякую!
Відповідь на запит 1052/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до статті 29 Закону електронний аукціон полягає в повторювальному процесі пониження цін або приведених цін з урахуванням показників інших критеріїв оцінки за математичною формулою, визначеною в методиці оцінки, що проводиться у три етапи в інтерактивному режимі реального часу.

Для проведення електронного аукціону ціни / приведені ціни всіх пропозицій розташовуються в електронній системі закупівель у порядку від найвищої до найнижчої без зазначення найменувань учасників. Стартовою ціною визначається найвища ціна / приведена ціна. Перед початком кожного наступного етапу аукціону визначається нова стартова ціна за результатами попереднього етапу аукціону.

У разі якщо учасники подали пропозиції з однаковим значенням ціни / приведеної ціни, першим в електронному аукціоні пониження ціни буде здійснювати учасник, який подав свою пропозицію пізніше, ніж інші учасники з аналогічним значенням ціни пропозиції.

Учасник може протягом одного етапу аукціону один раз понизити ціну / приведену ціну своєї пропозиції не менше ніж на один крок від своєї попередньої ціни / приведеної ціни.

Таким чином, на кожному етапі аукціону пониження ціни здійснюється в порядку, визначеному Законом, а саме від учасника з найвищим до учасника з найнижчим значенням стартової (нової стартової за результатами попереднього етапу аукціону) ціни / приведеної ціни пропозиції, або від учасника, який подав свою пропозицію пізніше, до учасника, який подав свою пропозицію раніше у разі подання пропозицій з однаковим значенням стартової (нової стартової за результатами попереднього етапу аукціону) ціни / приведеної ціни.

У свою чергу повідомляємо, що стосовно технічних питань, у тому числі пов’язаних з реалізацією в електронній системі закупівель вимог законодавства, користувачам необхідно звертатись до ДП "Прозорро", яке визначене адміністратором електронної системи закупівель, інформація про що міститься в листі від 07.02.2017 № 3302-06/3810-03 "Щодо електронної системи закупівель", розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=6&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Аукціон
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2