Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: вимоги по локалізації
Суть питання: Відповідно до постанови КМУ від 2 серпня 2022 р. № 861 у чинній редакції замовник у разі, якщо предметом закупівлі, внесеним до переліку, є колісні транспортні засоби, визначає в тендерній документації вимогу щодо наявності в учасника процедури закупівлі сертифіката відповідності транспортних засобів або обладнання чи сертифіката відповідності щодо індивідуального затвердження, в якому зазначено ідентифікаційний номер (VIN) колісного транспортного засобу з його міжнародним ідентифікаційним кодом (WMI) виробника колісного транспортного засобу в Україні та місцезнаходження виробника колісного транспортного засобу в Україні. Учасник процедури закупівлі на таку вимогу замовника в тендерній документації подає у складі тендерної пропозиції сертифікат відповідності транспортних засобів або обладнання чи сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження, в якому зазначено ідентифікаційний номер (VIN) колісного транспортного засобу з його міжнародним ідентифікаційним кодом (WMI) виробника колісного транспортного засобу в Україні та місцезнаходження виробника колісного транспортного засобу в Україні. Нами як замовником оголошено закупівлю на придбання 3 одиниць ідентинтичного товару - колісних транспортних засобів. запитання наступне -
чи повинен учасник надати підтвердження того, що локалізація більше 15 % по кожній окремій одиниці товару, тобто чи має бути 3 різних посилання на товар в переліку локалізованих товарів?
чи повинен учасник надати три сертифіката відповідності транспортних засобів чи три сертифікати відповідності щодо індивідуального затвердження (на кожну окрему одиницю товару)?
чи може учасник надати сертифікат відповідності на товар з минулих поставок, а не на товар який пропонується до постачання в закупівлі?
Відповідь на запит 721/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на подібне питання міститься в запиті № 702/2023, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=9279ed38-745b-4b65-a9d5-32c6f02ffff9&lang=uk-UA
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Локалізація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2