Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Товариство з обмеженою інформацією "АЛЬБА ПРОФІЛЬ КИЇВ"
Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: Притензія, щодо технічних, якісних та кількісних характеристик предмету закупівл.
Суть питання: Доброго дня! Прошу Вас, розглянути і відреагувати, щодо тендеру на майданчику Прозоро (UA-2023-04-05-000947-a), який організовує Замовник - УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Перше питання: стосовно того, що у характеристиках матеріалів, що вказані в оголошенні, міститься продукція, яка виготовляється тільки одним виробником в Україні. Крім того, вказана сировина, яка також поставляється на правах ексклюзивності тому самому виробнику продукції. Такі умови, на жаль, не дають можливості конкурувати іншим компаніям, крім тієї, яка є ексклюзивним представником компанії Арведі в Україні. Друге питання: хочу вказати, що згідно ДСТУ 8802:2018 допускається похибка +/- 5 мм на профіль, на майданчику Прозоро, на це питання Замовник відповів - "Замовнику потрібен профіль Т14". А знати державні стандарти замовнику не потрібно виходить? Трете питання: щодо ширини предмету закупівлі, а саме профнастилу, замовник коментує це так - " Вимоги по ширині загальній і корисній тендерною документацією не встановлювалися". На основі чого, основні характеристики металопрофіля не встановлюються в тендерній документації?
Сподіваюсь , що ви розглянете цю скаргу і відреагуєте на неї!
Гарного дня!
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 267/2023
Шановний користувачу, повідомляємо що відповідь на питання міститься в запитах № 141/2023 та № 4/2023, розміщених на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=3452633d-f14d-4453-a1eb-747f0fd0f9e1&lang=uk-UA
https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=aa70f6be-a2ad-412c-96e2-e657f8e918f2&lang=uk-UA
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Контроль у сфері закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2