Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Приватне виробничо комерційне підприємство "ЕКОНОМ-ЕНЕРДЖІ"
Тема: Тендерна документація
Суть питання: Добрий день. Просимо роз'яснити питання стосовно Ступеню локалізації виробництва товару, що є предметом закупівлі. Якщо виробником товару є Китай, а учаснимком є постачальник (який замовляє у заводу виготовлення дизельних генераторів для України) , яким чином підтвердити ступінь локалізації. Це має завод Китаю подати документи на підтвердження ступеню локалізації? Оскільки ступінь локалізації визначається самостійно виробником товару, що є предметом закупівлі, та підтверджується Уповноваженим органом у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України за формулою, визначеною КМУ.
Відповідь на запит 475/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запитах № 28/2023,  №  283/2023, розміщених на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланнями:
https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=d725f98f-3316-47db-8afe-f3fdf20efe49&lang=uk-UA
https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=fe8fc1d2-f108-43bb-883a-c463870e9e85&lang=uk-UA
Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Локалізація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2