Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Департамент культури
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: Відповідно до пункту 4 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі», встановлено, що проведення процедури закупівлі обов’язково оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну для товарів і послуг 133 тисячі євро.
Планується проведення переговорної процедури по закупівлі послуг, сума якої буде перевищувати 133 тисячі євро.
Замовник зареєстрований на торгівельному майданчику E-tender.
Нажаль, інтерфейс торгівельного майданчику та платформи PROZZORO не має функції «переговорна процедура з публікацією англійською мовою».
Також, у практикумі PROZZORO «Публічні закупівлі» відсутня інформація з цього приводу.
Враховуючи вищевикладене, замовник з технічних причин, обмежений в додатковому оприлюдненні оголошення англійською мовою.
Просимо надати роз’яснення щодо ситуації, що склалась.
Відповідь на запит 128/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини четвертої статті 10 Закону оголошення про проведення процедури закупівлі у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5150 тисячам євро.

Разом з тим, згідно з пунктом 13 частини першої статті 1 Закону оголошення про проведення процедури закупівлі - оголошення про проведення відкритих торгів, оголошення про проведення конкурентного діалогу.

При цьому статтею 35 Закону, яка встановлює умови застосування переговорної процедури закупівлі, оприлюднення оголошення не передбачено.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Розгляд тендерних пропозицій Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2