Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Комунальне некомерційне підприємство "Павлоградська центральна районна лікарня" Вербківської сільської ради
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: 11.06.2020 року Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України був прийнятий наказ № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі», який набрав чинності 17.07.2020 року.
Пунктом 14 зазначеного Наказу передбачено наступне: Під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим - четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо:
назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі;
коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі.
Наразі, технічна можливість окремого поля для зазначення конкретного ДК по кожній позиції товару чи послуги не передбачена.
1.Яким чином здійснювати проведення закупівлі з урахуванням вимог зазначеного Наказу?
2. Чи потрібно інформацію по коду ДК, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі по кожній позиції товару чи послуги зазначати у примітках плану закупівлі?
Звертаємось до Вас з проханням надати узагальнене роз’яснення, яке стосується виконання зазначеного Наказу, оскільки наразі у Замовників виникають неоднозначні питання та трактування стосовно тлумачення Наказу.
Відповідь на запит 1828/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Наразі Мінекономіки готує узагальнену відповідь щодо визначення предмета закупівлі, ураховуючи численні запити, що надходять від користувачів Інфоресурсу. У зв'язку з цим, просимо Вас очікувати відповідь в узагальненому листі, який буде розміщений на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу.

У свою чергу, наказом Мінекономіки від 07.04.2020 № 648 веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “PROZORRO” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua, а відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу є державне підприємство “ПРОЗОРРО” (далі – ДП “ПРОЗОРРО”).

Тому, з питань щодо технічної реалізації вимог законодавства в електронній системі закупівель слід звертатись до адміністратора системи ДП “ПРОЗОРРО”.

Поряд з цим вимога щодо пункту 14 Порядку про розміщення інформації, затвердженого Наказом Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082  застосовується під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2