Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ТзОВ Вудленд Україна
Тема: Інше
Суть питання: Як новоствореному підприємству взяти участь у спецторгах з закупівлі лісу кругляка.
Відповідь на запит 117/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Так, пунктом 20 частини першої статті 1 Закону установлено, що публічна закупівля - це придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом.

Натомість нормами цього Закону не регулюється питання участі у торгах суб'єктів господарської діяльності, котрі займаються переробкою деревини, реалізація якої здійснюється через аукціони з продажу необробленої деревини на біржі.

Водночас, оскільки  реалізація державної політики у сфері лісового та мисливського господарства здійснюється Державним агентством лісових ресурсів України (Держлісагентство) у відповідності до  Положення про Державне агентство лісових ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.2014 № 521, пропонуємо звернутись до Держлісагентства.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2