Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Федосєєв Костянтин Євгенович
Тема: Інше
Тема розширена: Запит (ціни) пропозиції
Суть питання: Добрий день. Надайте будь-ласка роз'яснення, чи стосується вимога п. 57 Порядку №822 про заборону вимагати від учасників додаткові документи ситуацій коли Замовник в проекті договору передбачає необхідність внесення забезпечення виконання договору у виді банківської гарантії / застави грошових коштів? Чи може Замовник встановлювати вимогу надати такі документи до підписання договору? Чи може замовник відхилити пропозицію переможця, який надіслав підписаний договір, але не надав забезпечення?
Відповідь на запит 142/2024
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запиті № 839/2023, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=0f4aca0e-2380-47a8-b805-34d6291470e6&lang=uk-UA
Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Забезпечення виконання договору про закупівлю Електронний каталог
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2