Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від КНП "Центр спортивної медицини міста Києва"
Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: Підпис допорогової закупівлі замовником
Суть питання: Оприлюднено допорогову закупівлю, яка, виявилося вже в період подання пропозиції, виявилося що не підписана. Чи можливо проведення процедури без підпису та чи є це порушенням?
Відповідь на запит 46/2022

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Згідно з частиною третьою статті 3 Закону, зокрема у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель.

Відбір постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору з використанням системи під час здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині третій статті 3 Закону, здійснюється відповідно до “Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині третій статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”” (далі - Інструкція), затвердженої наказом  ДП “ПРОЗОРРО” від 19.03.2019 № 10 (зі змінами, далі - наказ).

Тому, у разі якщо закупівля здійснювалася з використанням електронної системи закупівель відповідно до наказу, то з питань, які стосуються порядку застосування електронної системи закупівель для проведення закупівлі згідно з Інструкцією,  необхідно звертатися до зазначеного підприємства, як розробника наказу і адміністратора системи.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2