Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Підгурська Наталія Анатоліївна
Тема: Інше
Тема розширена: Забезпечення тендерної пропозиції
Суть питання: Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, чи буде вважатись забезпечення тендерної пропозиції таким, що не відповідає умовам тендерної документації та чинному законодавтву України (зокрема, наказу Мінекономіки №2628 від 14.12.2020), якщо забезпечення (гарантія) адаптовані під конкретну процедуру закупівлі (н-д, виключені слова "спрощена закупівля" при наданні забезпечення в іншій процедурі закупівлі (відкритих торгах) або замість слова "принципал" вказано "учасник" (при цьому, із тексту гарантії випливає, що учасник - це також принципал)? Дякую.
Відповідь на запит 979/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Водночас форма і вимоги до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції затверджені наказом Мінекономіки від 14.12.2020 № 2628, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03.03.2021 за № 275/35897 та є обовязковим до виконання відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.1992 № 731.

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство економіки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014   № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій суб'єктів сфери в конкретних випадках. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2