Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від Старовижівська районна рада
Тема: Тендерна документація
Тема розширена: Оцінка тендеоної документації
Суть питання: В учасника з найбільш економічно вигідною пропозицією відсутня ліцензія на продаж даного предмета закупівлі. Чи можна відхилити таку пропозицію?
Відповідь на запит 1121/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідь на аналогічне звернення містяться у запиті № 178/2016, що розміщене на інформаційному ресурсі за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=fcdab1ec-d0d4-4410-828f-c60578842a4e&lang=uk-UA

Крім того, частиною другою статті 36 Закону встановлено, що учасник - переможець процедури закупівлі під час укладення договору повинен надати дозвіл або ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2