Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Міське комунальне підприємство "Хмельницьктеплокомуненерго"
Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: Звіт про укладений договір
Суть питання: Чи потрібно підприємству оприлюднювати платіжні доручення про сплату судового збору, адміністративних послуг, авансових звітів?
Відповідно до вимог пункту 13 частини 1 статті 10 Закону, замовник оприлюднює звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель протягом 3-х робочих днів з дня укладення договору про закупівлю.
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 1321/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь міститься у запиті 627/2020 та 946/2020 за посиланнями https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=bc5c241b-d526-4279-88be-036142ded134&lang=uk-UA

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=3395c32f-f7e9-4899-83c4-106fed0717e2&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2