Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Оржицька селищна рада
Тема: Інше
Тема розширена: Щодо Постанови КМУ від 31.03.21 №272, та закупівлі універсальної послуги для малих непобутових споживачів.
Суть питання: 1. Ми малий непобутовий споживач, наші електроустановки приєднані до електромереж всі до 50 кВт. Чи маємо ми право в 2021 році закупити універсальну послугу і чи не буде це розцінено, як дискримінація інших учасників. Якщо на нас поскаржаться, які санкції на нас чекають ?
2. Щодо Постанови КМУ від 31.03.21 №272 (в частині закупівлі електроенергії ) чи розповсюджується її дія на органи місцевого самоврядування, чи ця постанова стосується виключно бюджетних установ, які здійснюють заходи спрямовані на запобігання виникненню і поширенню ковід. Дякую.
Відповідь на запит 735/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься у запиті   673/2021  за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=db270eac-6dfa-4303-9b02-d943d9510b05&lang=uk-UA

Відповідно до частини першої статті 44 Закону встановлено, що за порушення вимог, установлених цим Законом та нормативно-правовими актами, прийнятими на виконання цього Закону, уповноважені особи, службові (посадові) особи замовників несуть відповідальність згідно із законами України.

Поряд з цим, частиною другою статті 44 Закону за придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, відповідно до вимог цього Закону, та укладення договорів, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом, та за порушення вимог цього Закону службові (посадові) особи, уповноважена особа замовника та керівники замовників несуть відповідальність згідно із законами України.

При цьому, перелік правопорушень та відповідальність за їх вчинення установлені статтею 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Інше
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2