Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
09.02.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Установі необхідно здійснити послуги з технічного захисту інформації на об'єкті інформаційної діяльності на суму 49680,00 грн. Договір та акт виконаних робіт є матеріальним носієм службової інформації, порядок користування якою встановлено Постановою КМУ від 19.10.2016 №736. Гриф обмеження доступу "Для службового користування" документам присвоєно надавачем послуг. Чи потрібно вносити таку закупівлю до річного плану закупівель та оприлюднювати Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
09.02.2021
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
1-й варіант: Найменування предмета Договору про закупівлю ТОВАРУ за кодом ДК 021-2015:09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» (послуги з теплопостачання CPV ДК 021:2015 код 09323000-9 – «Централізоване опалення»). 2-й варіант: "Найменування предмета Договору про закупівлю ПОСЛУГИ за кодом ДК 021-2015:09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» (послуги з теплопостачання CPV ДК 021:2015 код 09323000-9 – «Централізоване опалення»).
Відповідь
09.02.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Чи має право казначейство вимагати звіт про закупівлю? Казначейство вимагає від нас прикріплювати "звіт про результати закупівлі" до договору під час відправлення їх на реєстрацію бюджетних зобов'язань, в іншому випадку вони будуть відхиляти наші зобов'язання. Або вони повинні самі це дивитися в прозорро? Чи є можливість оскаржити їхні дії?
Відповідь
09.02.2021
Запитання      Тема: Інше
Комунальним некомерційним підприємством «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» здійснюється закупівля робіт з реконструкції по об’єкту: «Реконструкція мереж постачання кисню дев’ятиповерхових корпусів КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради». Зазначена закупівля буде, відповідно до пункту 3-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі», здійснена без використання електронної системи закупівель. При цьому робочий проект реконструкції передбачає здійснення авторського та технічного нагляду за здійсненням реконструкції. Просимо надати роз’яснення з приводу наступного: чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» на випадки закупівлі послуг авторського та технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції, які закуповуються замовником з урахуванням пункту 3-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
08.02.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня!Чи має право Замовник на етапі кваліфікації дискваліфікувати нашу пропозицію, так як у нас наявна заборгованість перед ДПІ чи він повинен був акцептувати нашу пропозицію, а ми ,як переможець, уже або надаємо довідку з ДПІ про відсутність заборгованості або документи про відстрочення/розстрочення такої заборгованості?Заздалегідь дякуємо
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json