Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
12.10.2022
Запитання      Тема: Тендерна документація
Я був учасником двох тендерних закупівель: 1. За кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021-2015-71310000-4 "Консультаційні послуги в галузях інженерії та будівництва" (Послуги сторонніх фахівців, а саме: послуги з проведення оцінки арештованого майна для Дніпропетровської області). 2.2. За кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021-2015-71310000-4 "Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва" (Послуги з проведення оцінки арештованого майна для Дніпропетровської області). За кодом закупівлі, та за формальною ознакою абсолютно однакові закупівлі, у дужках відрізняється лише розшифровка. У мене питання, чи є дані закупівлі однаковими за своєю суттю? Ідентифікатори планів закупівель: https://my.zakupki.prom.ua/cabinet/purchases/state_plan/view/21716468 https://my.zakupki.prom.ua/cabinet/purchases/state_plan/view/15731199
Відповідь
12.10.2022
Запитання      Тема: Інше
Після проведення закупівель у зв’язку з нагальною потребою, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022р. №169, надійшла інформація, що підприємства, з якими укладені прямі договори та які приступили до виконання робіт (бомбосховище), належать пов’язаним між собою особам. Чи є в цьому підстави для скасування вказаних закупівель шляхом розірвання відповідних договорів в разі порушення законодавства.
Відповідь
12.10.2022
Запитання      Тема: Відкриті торги
порушення в істотних умовах договору про закупівлю , а саме в проекті договору прописані можливість зміни істотних умов у звязку з збільшенням ціни за одиницю товару до 10% відповідно до п.2 ч.5 ст.41 , чи є це порушення вимог абз.1 ч.3 ст.22 Закону так як предмет закупівлі визначено послуги?
Відповідь
12.10.2022
Запитання      Тема: Виконання договору
Маємо перехідні договори з 2021 року, щодо закупівлі послуг з капітального ремонту та реставрації резервуарів, виконання яких не можливе у зв‘язку із веденням бойових дій на території об’єкту. Чи є можливість призупинити дію договору, у звязку із форм мажорними обставинами, що склалися?
Відповідь
11.10.2022
Запитання      Тема: Інше
Ясінянська селищна рада Рахівського району Закарпатської області планує оголосити закупівлю , предмета закупівлі - Послуги з розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель Ясінянської селищної територіальної громади Рахівського району Закарпатської області (код ДК - 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії). Очікувана вартість предмета закупівлі - 800 000,00 грн. Строк надання послуг до 31.03.2023 року. Джерело фінансування - Кошти місцевого бюджету. Вид предмета закупівлі - послуга. Підкажіть будь ласка, чи маємо ми як замовник, Ясінянська селищна рада Рахівського району Закарпатської області, законодавчі підстави та право оголосити спрощену закупівлю щодо вищезазначеної послуги на протязі жовтня 2022 року на підставі абзацу 3 підпункту 1 Постанови 169? Чи не буде оголошення саме спрощеної процедури щодо вищезазначеної послуги порушенням норм чинного на сьогоднішній день законодавства?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json