Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
26.03.2024
Запитання      Тема: Інше
Виходячи з листа «Правова позиція Нотаріальної палати України щодо співвідношення нотаріальної діяльності та процедури публічних закупівель, в якому зазначено: НОТАРІУС та вчинювані нотаріусом нотаріальні дії за суб’єктним та об’єктним складом не підпадають під дію Закону України «Про публічні закупівлі». НОТАРІУС не є суб’єктом процедури публічних закупівель. НОТАРІУС не надає послуги у сфері права, які є предметом закупівель у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі». Нотаріус вчиняє нотаріальні дії та стягує плату за вчинення нотаріальної дії. Закон України «Про публічні закупівлі» не містить поняття «закупівлі нотаріальних дій» і не може їх містити, оскільки нотаріальні дії не є послугами. Сплата фізичними та юридичними особами нотаріусу плати за вчинення нотаріальної дії здійснюється не на підставі Закону України «Про публічні закупівлі», а на підставі статті 31 Закону України «Про нотаріат». Чи поширюється дія Закону України "Про публічні закупівлі"на надання нотаріальних послуг ?
Відповідь
25.03.2024
Запитання      Тема: Інше
Згідно Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оборонні закупівлі" щодо удосконалення правового регулювання ціноутворення в оборонних закупівлях під час дії правового режиму воєнного стану" (Документ 3589-IX, чинний, поточна редакція — Прийняття від 22.02.2024 ( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 16.03.2024) . Статтю 30 після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:: ... - у разі якщо придбання товарів, робіт і послуг оборонного призначення, а також інших товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони під час дії правового режиму воєнного стану здійснюється за неконкурентною процедурою закупівель або без проведення видів (процедур) закупівель, визначених законодавством, рівень прибутку у складі ціни державного контракту (договору) не може перевищувати рівень прибутку (граничний рівень прибутку), встановлений Кабінетом Міністрів України на момент укладення відповідного державного контракту (договору); Який гранічний рівень прибутку встановлений КМУ на момент 25.03.2024 та в якій постанові це зазначено (номер дата)? Дякую за відповідь. Директор ТОВ "ЮДТ" Михайло Клюєв
Відповідь
21.03.2024
Запитання      Тема: Тендерна документація
Всім доброго дня, підкажіть будь ласка чи можна по ДК 45453000-7 ( капітальні роботи і реставрація ) на суму 6000000 грн робити спрощену закупівлю ? Зарання дякую за допомогу і всім гарного дня !
Відповідь
21.03.2024
Запитання      Тема: Планування закупівель
Планується закупівля " Послуги доступу до мережі Інтернет" на ІІ квартал за кодом 72410000-7 -Послуги провайдерів на суму 70 000грн (тимчасовий кошторис на ІІ квартал), чи можна проводити закупівлю шляхом укладення прямого договору, якщо була така ж сама закупівля на суму 60 000грн (тимчасовий кошторис на І квартал)?
Відповідь
19.03.2024
Запитання      Тема: Інше
Чи сумуються закупівлі по коду ДК відповідно пп.4 п.13 Особливостей? На що саме можна посилатись Лист/Постанова/Закон?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json