Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Місцезнаходження та категорія замовника
Суть питання: Новелою нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» є оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про місцезнаходження замовника та його категорію.
На сьогодні такі поля в електронній системі закупівель не реалізовані.
У зв’язку з цим, звертаємось з проханням повідомити яким чином та в якому полі зазначати інформацію про місцезнаходження та категорію замовника в оголошенні про проведенні процедури закупівлі та в річному плані?
Яким чином зазначати інформацію про категорію: словами або посиланням на пункт відповідної статті Закону?
Відповідь на запит 1022/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що наказом Мінекономіки від 07.04.2020 № 648 веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “PROZORRO” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua, а відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу є державне підприємство “ПРОЗОРРО” (далі – ДП “ПРОЗОРРО”).

Тому, з питань технічної реалізації вимог законодавства в електронній системі закупівель пропонуємо звернутися до адміністратора системи ДП “ПРОЗОРРО”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Замовник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json