Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Апеляційний суд Київської області

Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Тема розширена: Надання ро'зяснення щодо відповідальної особиза здійснення допорогових закупівель
Суть питання: Для полегшення роботи тендерного комітету Наказом голови Апеляційного суду Київської області від 21.08.2018р № 57-од головного спеціаліста (з ведення правової, договірної та претензійної роботи) відділу матеріально-технічного та господарського забезпечення Шамаріну Олену Сергіївну було призначено водвідповідальною особою за здійснення допорогових закупівель Апеляційного суду Київської області.
Прошу надати роз'яснення, які повноваження я маю право виконувати, окрім розміщення та відсліковування допорогових закупівель в системі prozorro?
Чи маю право одноособово здійснювати допорогові закупівлі, готувати всю документацію, розглядати пропозиції учасників і підписувати рішення?
Наголошую, що мене призначено не Уповноваженою особою, а саме ВІДПОВІДАЛЬНОЮ ОСОБОЮ ЗА ЗДІЙСНЕННЯ ДОПОРОГОВИХ ЗАКУПІВЕЛЬ.
Відповідь на запит 832/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас зазначаємо, що відповідь на Ваше звернення міститься в листі від  30.09.2016 № 3302-06/31462-06 “Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону” за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=8&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель.

Водночас з питання оформлення рішень осіб, відповідальних за проведення допорогових закупівель, надано відповідь у запиті 345/2018, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/inforez/Details?id=534e7b6e-19f5-475d-9c0b-82291a20b3f7&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json