Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Калініченко Тетяна Миколаївна

Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Суть питання: Добрий день, подскажіть як правильно оформити наказ про призначення уповноваженої особи
Відповідь на запит 710/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до частини сьомої статті 11 Закону уповноважена особа здійснює свою діяльність на підставі укладеного із замовником трудового договору (контракту) або розпорядчого рішення замовника та відповідного положення. Уповноважена особа повинна мати вищу освіту, як правило юридичну або економічну освіту. У разі визначення кількох уповноважених осіб розмежування їх повноважень та обов’язків визначається рішенням замовника.

Разом з тим постановою  Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 55 “Деякі питання документування управлінської діяльності” (далі – постанова № 55) передбачено складення деяких видів документів, зокрема наказів (розпоряджень).

При цьому відповідно до пункту 80 постанови  № 55 накази (розпорядження) видаються як рішення організаційно-розпорядчого чи нормативно-правового характеру. За змістом управлінської дії накази видаються з основної діяльності установи, адміністративно-господарських або кадрових питань.

Поряд з цим, положення, які повинен містити наказ зазначаються замовником самостійно з урахуванням законодавства.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json