Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Комсомольський політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

Тема: Інше
Тема розширена: Проведення закупівель відокремленим підрозділом юридичної особи
Суть питання: Доброго дня! Наш навчальний заклад Комсомольський політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Острограсдького (без статусу юридичної особи) є відокремленим структурним підрозділом Кременчуцького національного університету імені Михайла Острограсдького. Відповідно до інформаційного листа Мінекономрозвитку України від 30.09.2016 № 3302-06/31458-07 "Щодо здійснення закупівель філіями та участі філій у процедурах закупівель", вказано, що відокремлені підрозділи підприємства, які не мають статусу юридичних осіб, не можуть від свого імені брати участь у процедурах закупівель відповідно до норм Закону. Філії та представництва можуть брати участь у процедурах закупівель на підставі довіреності, виданої юридичною особою та від її імені. У формах документів у сфері публічних закупівель зазначається, зокрема найменування юридичної особи. Тому, у разі якщо закупівля здійснюється відокремленим підрозділом юридичної особи, у формах документів у сфері публічних закупівель вказується найменування юридичної особи із зазначенням такого відокремленого підрозділу або найменування відокремленого підрозділу із зазначенням такої юридичної особи.
Наш заклад має довіреність від юридичної особи на проведення державних закупівель, у нас питання щодо того як правильно зазначати при реєстрації на електронних майданчиках, що ми діємо від імені юридичної особи, чи можемо ми в назві Замовника написати так: Кременчуцький національний університет імені Михайла Острограсдького, відокремлений структурний підрозділ Комсомольський політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Острограсдького???
Та вказати код ЄДРПОУ нашого закладу тобто відокремленого структурного підрозділу?
Дуже прошу Вашої допомоги тому, що необхідно проводити закупівлі і не зрозуміло як же нам правильно реєструватись на майданчиках.
Відповідь на запит 87/2016

Шановний користувачу, повідомляємо, що вимоги до функціонування електронної системи закупівель, процедура проведення авторизації електронних майданчиків, умови підключення та випадки відключення електронних майданчиків від електронної системи закупівель, вимоги до електронних майданчиків та відповідальність операторів авторизованих електронних майданчиків визначаються Порядком функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків (далі – Порядок функціонування системи), який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166.

Реєстрація в електронній системі закупівель (далі – система) здійснюється одним із способів ідентифікації/авторизації визначених пунктом 3 Порядку функціонування системи.

При цьому виходячи зі змісту пункту 8 Порядку функціонування системи, оператор авторизованого електронного майданчика (далі – оператор) зокрема повинен забезпечувати замовникам на безоплатній основі інформаційну підтримку, можливість вчинення усіх необхідних дій для проведення процедури закупівлі та виконання інших вимог.

Таким чином, з питань реєстрації в системі рекомендуємо звертатись безпосередньо до оператора.

У свою чергу, виходячи зі змісту статті 95 Цивільного кодексу України та статті 58 Господарського кодексу України відомості про відокремлені підрозділи (філії та представництва) суб'єктів господарювання (юридичних осіб) включаються до Єдиного державного реєстру в порядку, визначеному законом.

Так, відповідно до пункту 20 частини другої статті 9 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань” в Єдиному державному реєстрі містяться дані про відокремлені підрозділи юридичної особи, зокрема ідентифікаційний код відокремленого підрозділу та найменування відокремленого підрозділу.

Таким чином, відокремлений підрозділ юридичної особи може під час реєстрації в системі вносити відомості про найменування та ідентифікаційний код відокремленого підрозділу такої юридичної особи.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Спрощені закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json