Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ ПРАВНИЧОЇ ДОПОМОГИ

Тема: Інше
Тема розширена: Проведення тендерів та закупівель за рамковими угодами через централізовану закупівельну організацію
Суть питання: Координаційний центр з надання правничої допомоги звертається до Вас з проханням надати роз’яснення застосування норм розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.09.2016 №846-р «Про визначення державної установи “Професійні закупівлі” централізованою закупівельною організацією» (із змінами).
Відповідно до постанови КМУ від 16.05.2023 р. № 491 «Про внесення змін до
деяких актів Кабінету Міністрів України щодо проведення централізованими
закупівельними організаціями публічних закупівель», якою внесено зміни в
розпорядження КМУ від 25.09.2016 №846-р, визначено перелік замовників, в інтересах яких проведення тендерів та закупівель за рамковими угодами через централізовану закупівельну організацію є обов’язковим. В цьому переліку є Міністерство юстиції України.
Відповідно до того, що Південний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги (далі – Південний МРЦ) є територіальним відділенням Координаційного центру з надання правничої допомоги, який входить в структуру Міністерства юстиції України, просимо надати роз’яснення чи розповсюджується на Південний МРЦ вимога щодо обов’язковості здійснення закупівель товарів, відповідно
до Додатку 6 зазначеної постанови, шляхом проведення тендерів через централізовану закупівельну організацію.
Відповідь на запит 260/2024
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запитах №№ 780/2021, 34/2023, розміщених на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланнями:
https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=375b3600-3f78-4be9-963f-e7c610137e03&lang=uk-UA
https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=979c29d3-0f60-4dfc-bb71-c3befe57f1f6&lang=uk-UA
Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.


Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Замовник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json