Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Корнійчук Сергій Андрійович інд код- 3183506637

Тема: Тендерна документація
Тема розширена: вимоги замовника до переліку документів ,які повинен надати учасник ФОП
Суть питання: Добрий день

даним зверненням прошу розтлумачити наступне

1
Який нормативний документ вимагає фіз фізичної особи-підприємця ( фоп 2 група )
зареєстрованого у встановлений спосіб та інформація про якого міститься на держ. сайті https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
який надав копіїї
витягу --- з Єдиного державного реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
витягу --- з Реєстру платників єдиного податку

ЩЕ ДОДАТКОВО НАДАВАТИ КОПІЇ СВОГО ВЛАСНОГО ПАСПОРТУ для участі в публічних закупівлях ,які проводяться у відповідності із Законом України" Про публічні закупвілі"

дякую за повну та вичерпну відповідь

Прошу копію відповіді надіслати на мою пошту -- [email protected]


Відповідь на запит 811/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=34835 розміщено лист від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 "Щодо застосування статті 17 Закону".

При цьому, виходячи зі змісту статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі", вимоги встановлюються в тендерній документації самостійно замовником з дотриманням законодавства в цілому, а тендерна пропозиція подається замовнику відповідно до вимог тендерної документації.

Водночас згідно статті 24 цього Закону фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону.

З огляду на викладене, щодо роз'яснення конкретної вимоги, яка встановлена у тендерній документації, слід звертатись безпосередньо до замовника.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json