Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ФОП Галенко Л.І.

Тема: Інше
Суть питання: якщо прописували в Edata процедура закупівлі: тендерна процедура не застосовується згідно статті 2 п.1 Закону України про публічні закупівлі, то зараз що прописувати?
Відповідь на запит 1974/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Згідно з частиною третьою статті 2 Закону України “Про відкритість використання публічних коштів”, адміністрування єдиного веб-порталу використання публічних коштів та затвердження форм, за якими надається інформація про заплановане і фактичне використання публічних коштів для оприлюднення, здійснюється суб’єктом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України. Порядок адміністрування єдиного веб-порталу використання публічних коштів затверджується Кабінетом Міністрів України.

Так, відповідно до розпорядження КМУ від 14.09.2015 № 911-р “Деякі питання створення і функціонування єдиного веб-порталу використання публічних коштів” державну установу “Відкриті публічні фінанси”, що належить до сфери управління Міністерства фінансів України, уповноважено адмініструвати єдиний веб-портал використання публічних коштів.

Ураховуючи зазначене, з питань необхідності оприлюднення інформації про закупівлі на єдиному веб-порталі використання публічних коштів рекомендуємо звертатись до відповідного органу виконавчої влади до сфери відповідальності якої належить функціонування зазначеного електронного інформаційного ресурсу.

 

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json