Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Бабій Настя Василівна

Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Суть питання: Доброго дня! Нещодавно я прийняла участь в електронних торгах за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій SPD001-UA-20221205-39701. Згідно умов тендерної документації представленні на електронному майданчику Prozorro Sale я виконала всі поставленні умови, надала всі необхідні для участі документи та оплатила гарантійний та реєстраційний внески для участі. Далі я взяла участь в самому аукціоні та по закінченню якого стала переможцем.
Після закінчення аукціону я підписала протокол торгів, а Замовник вирішив відмінити аукціон, мотивуючи це тим що ставка у відповідності до стартової ціни зменшилася до 44% та є занадто низькою. Я не розумію тільки одне для чого тоді замовник приймав участь в такому аукціоні (Голандський аукціон) якщо правилами аукціону було пониження стартової ціни.
Прошу вас надати мені відповідь чи є дії замовника законними підставами для відміни аукціона. Дякую!
Відповідь на запит 1261/2022
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запиті № 1016/2021, що розміщений на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=a3a24a40-eaca-44b6-a14b-0079d242e668&lang=uk-UA
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Інше
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json