Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Державне підприємство "Адміністрація морських портів України"

Тема: Тендерна документація
Тема розширена: договірна ціна згідно ДСТУ Д.1.1.-1:2013 та порядок її надання Учасником закупівлі
Суть питання: ДП «АМПУ» наразі здійснюється закупівля робіт з днопоглиблення
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-18-000184-a/
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-21-000531-a/

Згідно з пунктом 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2005 № 668 «Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві» (далі – Постанова № 668) істотними умовами договору підряду є, у тому числі, договірна ціна.
Визначення вартості будівництва об'єктів, що споруджуються за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії застосовується ДСТУ Д.1.1-1:2013 «ПРАВИЛА ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВНИЦТВА», який носить обов'язковий характер.
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 установлює основні правила з визначення вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення будинків, будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів, лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, а також реставрації пам'яток архітектури та містобудування.
У разі відсутності кошторисних нормативів в державних і галузевих нормах, учасник, при визначенні ціни тендерної пропозиції (початкової ціни і ціни за результатами аукціону), розробляє індивідуальні ресурсні елементні кошторисні норми, які застосовуються тільки для даного об'єкта будівництва, з обов'язковим проведенням відповідної експертизи. Розробка індивідуальних кошторисних норм здійснюється на підставі ДСТУ-Н Б Д.1.1-6 діє до: 2013 «Керівництво з розробки ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи».
Враховуючи багаточисельні запити учасників закупівлі стосовно можливості розроблення індивідуальних ресурсних елементних кошторисних норм після укладення договору про закупівлю за результатами проведеної у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» процедури, просимо надати роз’яснення стосовно можливості підписання договірної ціни, складеної у відповідності до ДСТУ Д.1.1-1:2013 «ПРАВИЛА ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВНИЦТВА», після укладення відповідного договору про закупівлю, в якому на момент підписання зазначається ціна найбільш економічно вигідної пропозиції, визначеної за результатами аукціону.
Відповідь на запит 306/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), який установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=5&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc , розміщено лист від 05.08.2016 №  3302-06/24782-06 “Щодо здійснення закупівлі робіт”, який містить  відповідь на питання.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json