Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Комунальна установа «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради

Тема: Інше
Тема розширена: Застосування Постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2023 р. № 686 централізованою закупівельною організацією.
Суть питання: 1. Чи повинна централізована закупівельна організація, яка не є безпосередньо закладом охорони здоров’я, але здійснює закупівлі лікарських засобів та медичних виробів, що зазначені у переліку згідно з додатком до Особливостей (пункт 11-1 Особливостей), в інтересах обласних закладів охорони здоров’я комунальної форми власності, здійснювати такі закупівлі обов’язково з використанням електронного каталогу чи має змогу проводити відкриті торги?
2. У разі, коли предметом закупівлі є декілька лікарських засобів чи медичних виробів за одним кодом національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», лише частина з яких внесена до переліку лікарських засобів та медичних виробів, закупівля яких повинна здійснюватись з використанням електронного каталогу, чи потрібно проводити закупівлю з використанням електронного каталогу в цілому чи ділити предмет закупівлі, і на закупівлю лікарських засобів чи медичних виробів, що не віднесені до Переліку оголошувати відкриті торги?

Дякуємо за допомогу!
Відповідь на запит 444/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься листі від 04.08.2023 № 3323-04/40119-06 "Щодо внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування", розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=40119
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json