Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Коливушко Світлана Анатоліївна

Тема: Інше
Тема розширена: Закупівля за рамковою угодою
Суть питання: Доброго дня. Прошу надати роз'яснення з такого питання. Замовником проводиться закупівля за рамковою угодою. Укладено рамкову угоду за предметом закупівлі 03220000-9 овочі, фрукти та горіхи (буряк, морква, цибуля). Відбір планується здійснити на 3 місяці. Чи можна для проведення відбору зазначати не весь асортимент товару, наприклад тільки буряк? Чи потрібно вказувати весь асортимент товару а при зазначенні кількості для відбору вказувати 0?
Відповідь на запит 1089/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Пунктом 3 розділу ІІІ Порядку укладання і виконання рамкових угод, затвердженого Наказом від 15.09.2017 № 1372 “Про затвердження Порядку укладання і виконання рамкових угод” (далі - Порядок) визначено додаткові обов’язкові складові, які повинна містити тендерна документація для закупівлі за рамковою угодою,  зокрема проект рамкової угоди, зміст якої відповідає вимогам, визначеним у розділі IV цього Порядку; вимогу замовника/ЦЗО щодо оприлюднення учасниками інформації про ціну за одиницю товару (послуги) відповідно до цього пункту.

Відповідно до пункту 1 розділу IV Порядку, проект рамкової угоди, яка входить до складу тендерної документації, повинен містити, зокрема  найменування, номенклатуру, асортимент товарів (послуг); орієнтовну кількість товарів або кількість (обсяг) надання послуг та одиницю виміру, визначену в конкретних кількісних показниках (зазначається щодо кожного замовника окремо в разі проведення закупівлі за рамковою угодою ЦЗО в інтересах замовників).

Разом з тим виходячи зі змісту пункту 3 розділу VI Порядку для проведення відбору учасникам, які підписали рамкову угоду, надсилається запрошення через електронну систему закупівель, яке повинно містити, зокрема кількість товарів чи кількість (обсяг) надання послуг (у розрізі замовників у разі здійснення закупівлі ЦЗО в інтересах замовників); ціну за товари (послуги), яка розраховується автоматично електронною системою як добуток ціни за одиницю для кожного учасника-переможця, зазначеної ним в інформації про ціну за одиницю, та кількості (об’єму) товару (послуги), на яку (який) планується укласти договір.

Таким чином, замовник може провести відбір на одне або декілька найменувань товару.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Рамкові угоди
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json