Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Піщанської сільської об'єднаної територіальної громади"

Тема: Виконання договору
Тема розширена: Пролонгація договору
Суть питання: Замовником у 2019 році було здійснено допорогову закупівлю природного газу з використанням електронної системи закупівель (відповідно до обсягів закупівлі). Наприкінці 2019 року з метою забезпечення потреб підприємства було прийнято рішення скористатись нормою частини п’ятої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII: дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
Додаткову угоду на пролонгацію договору було укладено та зареєстровано у казначействі наприкінці 2019 року.
Проте, у січні 2020 року, при зверненні до органу казначейської служби для реєстрації суми пролонгованої угоди, Замовник отримав відмову у її реєстрації. Причиною відмови стало те, що у 2019 році Замовник не проводив процедуру закупівлі у розумінні Закону, а проводив допорогову закупівлю, а отже до допорогової закупівлі норми Закону не застосовуються.
Просимо надати відповідь, чи мав право Замовник укласти додаткову угоду відповідно до частини п’ятої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, на пролонгацію договору, що був укладений за результатами допорогової закупівлі.
Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь на запит 222/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті № 1038/2019, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=614b1e6e-4412-4e18-b0b9-17faf410da57&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json