Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Нововоронцовський ЗДО (ясла - садок ) №2

Тема: Інше
Тема розширена: щодо закупівлі електричної енергії (універсальної послуги зурахуванням послуги з розподілу та передачі електричної енергії)
Суть питання: Згідно кошторису бюджетної організації сума по КЕКВ 2273 становить 100000,00 грн.
Замовник є малим непобутовим споживачем , який купує електричну енергію для власного споживання , електроустановки якого приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50кВт. Чи може замовник не проводити спрощену закупівлю по даному предмету та укласти договір з Постачальником універсальних послуг (в даному випадку ХОЕК) посилаючись на ст.3 п.7 Закону Про публічні закупівлі ( відсутність конкуренції з технічних причин).
Відповідь на запит 466/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь міститься у запиті 1592/2020 за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=931090cb-bdb2-4138-8d89-b09252b7866c&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Спрощені закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json