Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "ПМ ГРУП АКАДЕМІЯ"

Тема: Інше
Тема розширена: Строк розгляду звернень Мінекономрозвитку
Суть питання: Просимо надати відповідь, який термін розгляду та надання відповідей Мінекономрозвитку на електронні запити з питань публічних закупівель та яким нормативним документом він встановлений?
Відповідь на запит 1087/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Основні функції Уповноваженого органу, який здійснює регулювання та реалізує державну політику у сфері закупівель, визначено статтею 8 Закону.

Так, відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону однією з основних функцій Уповноваженого органу є надання безоплатних консультацій рекомендаційного характеру з питань закупівель на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу. 

Поряд з цим, Інструкція з діловодства в Мінекономрозвитку, яка встановлює загальні вимоги до документування управлінської інформації та організації роботи з документами в Мінекономрозвитку незалежно від способу фіксації та відтворення інформації, яка міститься в документах, затверджена наказом Мінекономрозвитку від 01.08.2017 № 1150 (далі – Інструкція).

Згідно з пунктом 304 Інструкції строк виконання документа може встановлюватися в нормативно-правовому акті, наказі або резолюції керівництва Мінекономрозвитку. При цьому документи, у яких не зазначено строк виконання, повинні бути виконані не пізніше ніж за 30 календарних днів з дати реєстрації документа в Мінекономрозвитку (пункт 306 Інструкції).

Довідково інформуємо, що Міністерством докладаються зусилля щодо розгляду запитів користувачів інформаційного ресурсу Уповноваженого органу та надання відповіді на них у найкоротші терміни у залежності від складості питання та наявності аналогічної консультації  або узагальненої відповіді.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважений орган
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json