Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Татавцева Олена Вікторівна

Тема: Інше
Суть питання: Доброго дня. Річний план закупівель та додаток до річного плану, в розмунні Закону №922 - це два самостійних документи? Оскільки, по тексту Закону ніде не вказано,що додаток є невідьємною частиною плану. А в тексті статті 4 Закону між планом та додатком стоїть кома: "Річний план, додаток до річного плану та зміни до них...". Отже, річний план та додаток до річного плану - це два самостійних документи? Дякую
Відповідь на запит 532/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 1 Закону публічна закупівля (далі - закупівля) - придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом.

Згідно зі статтею 2 Закону цей Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі  дорівнює або перевищує  вартісні межі встановлені у цій статті Закону.

Згідно із статтею 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п'яти днів з дня їх затвердження.

Річний план закупівель та додаток до річного плану закупівель складаються за формою, яка  затверджена наказом Мінекономрозитку від 22.03.2016 № 490 (далі – Наказ) та оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель у строк протягом п'яти днів з дня їх затвердження. 

При цьому  відповідно до абзацу третього пункту 2 Наказу додаток до річного плану закупівель, до якого вноситься інформація про закупівлі, очікувана вартість яких не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, складається за формою річного плану закупівель шляхом заповнення відповідних полів в системі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json