Меню

Запит від Присяжний Іван Євгенович

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Як рахувати строки
Суть питання: Доброго дня.
1) Згідно ст10 ЗУ 922, договір оприлюдюється протягом 2 днів з дня укладення. День укладення договору враховувати чи рахувати з наступного дня?
2)Згідно ст.32 ЗУ, замовник укладає договір не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намвр укласти договір. Дана наміру укладання договору враховується чи відлік вести з наступної дати?
Наперед вдячний.
Відповідь на запит 711/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

При цьому відповідно до частини першої статті 253 Цивільного кодексу України перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язано його початок.

З огляду на викладене для обчислення перебігу строків необхідно керуватися Цивільним кодексом України, який закріплює загальні положення щодо правильного обчислення строків та визначення початку перебігу строку, а також Законом, в якому визначаються строки, перебіг яких починається після настання певної події, з якою пов’язаний її початок. У такому разі перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язаний її початок, та вважається першим днем для вчинення певної дії, яка має юридичне значення.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json