Меню

Запит від КНП "Клінічна лікарня № 5" СМР

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Вимоги статті 17 Закону
Суть питання: Добрий день!
Згідно статті 17 Закону Учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 ч.1 та ч.2 ст.17.
При перевірці інформації, що знаходиться у формі відкритих даних відсутні підстави для відмови Учаснику згідно абз.2 п.1 ч.1 ст.31Закону. Проте Учасник в складі тендерної пропозиції не надано жодної довідки чи інформації згідно вимог ч.3 ст.17.
Питання: Чи потрібно в даному випадку відхиляти Учасника? Якщо так, то на якій конкретно підставі?
Відповідь на запит 1675/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 “Щодо застосування статті 17 Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F34835-06

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json