Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Бублик В'ячеслав Анатолійович

Тема: Інше
Тема розширена: Щодо обчислення строків для надання документів переможця за ст.17 Закону України "Про публічні закупівлі"
Суть питання: Доброго дня!
Замовником було встановлено вимогу до Учасника-переможця процедури закупівлі щодо надання документів у строк, що не перевищує одного дня з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. А саме документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі".
Дата та час оприлюднення повідомлення про намір укласти договір - 20 травня 2020 року о 16 год 05 хв.
Прошу надати роз'яснення стосовно граничного строку надання вказаних документів. З огляду на положення частини першої статті 253 Цивільного кодексу України, за яким перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язано його початок, чи буде вірним вважатися кінцевим строком для подання документів кінець дня, наступного за днем публікації повідомлення про намір укласти договір (21 травня 2020 року)?
Відповідь на запит 1146/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь міститься у запиті 711/2017 за посиланням https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=a5880bd3-f19d-40a2-bae4-d13d4af955bd&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json