Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Терещенко Олена Олександрівна

Тема: Планування закупівель
Тема розширена: відображення у річному плані закупівель витрат за тристороннім договором
Суть питання: Доброго дня!

Підкажіть, будь ласка, чи необхідно відображати у річному плані закупівель витрати, які планується здійснити за тристороннім договором, "замовником" за яким є третя особа (власник земельної ділянки), а ми є "платником". При цьому результатом виконання договору є технічна документація щодо поділу земельної ділянки,яка надається як "Замовнику" так і "Платнику".
Відповідь на запит 326/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що відповідь на схоже за змістом питання зазначена у запиті 477/2018 за посиланням  http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=68bbb7fd-5576-4c9c-8f88-a5c3c5a4efd5&lang=uk-UA

При цьому, оскільки згідно статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану, який безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня його затвердження, в річному плані відображаються закупівлі, які  планує провести замовник.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Сфера застосування Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json