Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Івано-Франківська КЕЧ району

Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Суть питання: Оголошена закупівля за процедурою відкриті торги «Природний газ» з публікацією анг.мовою (МІЖНАРОДНІ). На даний час триває розгляд пропозицій учасників.

Тендерна документація містить три додатки, один з яких форма «Тендерна пропозиція Дод.1».
Один з учасників залишив дану форму (цінову пропозицію) відкритою для перегляду (завантажив в систему разом зі всіма документами). Чи можна допускати даного учасника до аукціону ?
Стаття 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» не містить в своєму переліку відповідної причини для відхилення тендерної пропозиції даного учасника. Однак учасник,показавши свою цінову пропозицію порушив ст.. 27 ЗУ Про публ.закупівлі, що призвело до виникнення порушення при закупівлі, яке неможливо усунути.

Що робити нам як Замовнику? Відміняти торги чи відхиляти пропозицію даного Учасника?
Відповідь на запит 135/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті 208/2017, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=4ca05941-4c7d-4a4f-ad29-dc82a1c81970&lang=uk-UA

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Розкриття тендерних пропозицій Розгляд тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json