Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ТОВ "АГРОЕКСПЕРТ"

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Щодо надання документу
Суть питання: Замовником висунута вимога до переможця відкритих торгів: надати «Документ на підтвердження, що Службову (посадову) особу Переможця процедури закупівлі, яку уповноважено Переможцем представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є Переможцем, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми». Підкажіть, де можна отримати цей документ (у якому реєстрі) або яким Уповноваженим органом він видається?
На сайті МВС не має жодної інформації щодо отримання цього Документу (Постанова КМУ від 18.04.2012 р. № 303 затверджено Положення про створення та функціонування Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми (далі – Реєстр). Відповідно до пункту 5 Положення Держателем (володільцем) Реєстру є МВС).
Чи можна нам (переможцю торгів) надати цю інформацію в довільній формі для того, щоб не допустити відхилення нашої тендерної пропозиції?
Відповідь на запит 1710/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 “Щодо застосування статті 17 Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F34835-06

У свою чергу, відповідно до статті 24 Закону фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника.

З огляду на викладене, щодо роз'яснення конкретної вимоги, яка встановлена у тендерній документації, слід звертатись безпосередньо до замовника.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json