Меню

Запит від МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Невідповідність класифікатора ДК (CPV)
Суть питання: Виникла така ситуація: під час проведення закупівлі за переговорною процедурою в оголошенні про намір укласти договір через майданчик в системі закупівель було допущено технічну помилку, а саме, зі списку було зазначено (обрано) класифікатор ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція, а в паперовому вигляді (протокол) було зазначено класифікатор ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія. Ідентифікатор плану UA-P-2019-01-31-007437-c. Тобто через людський фактор на майданчику було обрано інший класифікатор. Процедура завершена, договір підписаний та оприлюднений. Казначейство вказує на дану невідповідність згідно звіту про результати проведення процедури та відмовляється реєструвати договір, пропонують розірвати договір та провести заново процедуру закупівлі. Підкажіть, які можливі варіанти вирішення даної ситуації?
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 191/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що питання виправлення помилок міститься у запитах від 09.11.2016 № 94/2016 та від 20.01.2017 № 82/2017 за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=b6a5f7f9-c28d-47e9-a028-d5f1ba23d8a3&lang=uk-UA та http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=06e168a1-038f-4292-96ca-34be3ca4d7da&lang=uk-UA

Згідно з частиною другою статті 7 Закону центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів до здійснення оплати за договором про закупівлю перевіряє наявність договору про закупівлю, річного плану закупівель та звіту про результати проведення процедури закупівлі, які підтверджують проведення процедури закупівлі, за результатами якої укладено договір про закупівлю.

При цьому центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, вживає заходів з недопущення здійснення платежів з рахунка замовника згідно з узятим фінансовим зобов'язанням за договором про закупівлю у випадках відсутності або невідповідності встановленим законодавством вимогам необхідних документів, передбачених абзацом другим частини другої статті 7 Закону.

Водночас відповідно до абзацу третього частини четвертої статті 35 Закону замовник відміняє переговорну процедуру закупівлі у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель.

З огляду на викладене, замовник самостійно приймає рішення, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства в цілому.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Договір про закупівлю Державна казначейська служба України Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json