Меню

Запит від Українська федерація учнівського спорту

Тема: Інше
Тема розширена: Чи підпадає діяльність УФУС під дію пункту 9 частини 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» в частині проведення заходів з фізичної культури і спорту
Суть питання: Українська федерація учнівського спорту (далі – Федерація) є громадською організацією, яка має всеукраїнський статус та відповідно до статті 212 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» представляє Україну у відповідних міжнародних спортивних організаціях, на Всесвітніх гімназіадах, інших міжнародних спортивних змаганнях серед учнівської молоді, може організовувати та проводити на території України всеукраїнські та міжнародні заходи серед учнівської молоді з видів спорту спільно з відповідними спортивними федераціями.
Федерація співпрацює з Міністерством освіти і науки України на підставі до Договору про співпрацю від 20 листопада 2020 року № 1 та відповідно до підпункту 8 пункту 3 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фізичної і спортивної підготовки учнівської та студентської молоді», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2013 р. № 866, є одержувачем бюджетних коштів на виконання нею фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів державного та міжнародного рівнів серед учнів і забезпечення підготовки і участі учнівських збірних команд у літніх (зимових) Всесвітніх гімназіадах, чемпіонатах світу та Європи, інших міжнародних заходах серед учнівської молоді.
Фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи загальнодержавного рівня серед учнів, що проводяться Федерацією з фізичного виховання та спорту, забезпечення участі учнівських національних збірних команд у міжнародний змаганнях серед учнів щорічно включаються до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Федерації (Календарні плани Федерації).
Календарні плани Федерації на рік в обов’язковому порядку включаються до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України відповідного року, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України.
Оскільки Федерація належить до замовників, визначених пунктом 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», під час організації та проведення заходів Федерації здійснюється закупівля товарів та послуг з урахуванням вимог даного Закону.
З огляду на вищевикладене, та з метою попередження порушень законодавства в сфері публічних закупівель просимо надати роз’яснення чи підпадає Федерація під дію пункту 9 частини 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» в частині здійснення закупівлі послуг, необхідних для проведення заходів з фізичної культури і спорту, та чи має право Федерація здійснювати закупівлю послуг в сумі до 200,0 тис. грн. без застосування порядку проведення спрощених закупівель для фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів державного та міжнародного рівнів серед учнів і забезпечення підготовки і участі учнівських збірних команд у літніх (зимових) Всесвітніх гімназіадах, чемпіонатах світу та Європи, інших міжнародних заходах серед учнівської молоді.
Відповідь на запит 920/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься у запиті № 2785/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=aa4f0ec2-5456-449e-979f-634acbf277dd&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json