Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Управління капітального будівництва Миколаївської міської ради

Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: Вимога Замовника накласти на пропозицію електронний підпис
Суть питання: Вимогою замовника було: Тендерна пропозиція Учасника повинна обов’язково містити електронний цифровий підпис (крім випадків коли Учасник є нерезидентом).
Учасник подав свою пропозицію, але не наклав електронний підпис, аргументував це тим, що у його електронного майданчика не має такої функції "накладення електронного підпису на тендерну пропозицію в допороговій закупівлі". Відповідно до наказу Фонду державного майна України від 15.05.2018 №656/307 "Про затвердження Порядку авторизації електронних майданчиків" електронні майданчики мають відповідати вимогам щодо наявності: системи електронного документообігу з використанням електронного цифрового підпису. Відповідно до цієї вимоги Учасника було дискваліфіковано. Він подав скаргу, та надав лист від ТОВ "КВАДРО-СЕРВІС" який є оператором електронного майданчика "TENDERMASTER", в якому зазначено, що цей майданчик був протестований ДП "Прозорро" та надані позитивні висновки. Вони ссилаються на Постанову КМУ від 24.02.2016 №166 де непередбачена можливість накладення електронного цифрового підпису Учасником. Питання: чи дійсно на даний час не врегульоване питання накладення електронного підпису в допорогових закупівлях?
Відповідь на запит 811/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання міститься за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=1f714d95-4ce9-4fee-a6e6-e56877f9caeb&lang=uk-UA

У свою чергу, відповідно до пункту 1 Порядку авторизації електронних майданчиків, затвердженого наказом  Фонду державного майна України від 15.05.2018 №656/307, статті 172 Податкового кодексу України, цей Порядок процедуру авторизації електронних майданчиків, встановлює вимоги до операторів електронних майданчиків та електронних майданчиків, визначає умови підключення авторизованих електронних майданчиків до єдиної бази даних звітів про оцінку (далі - Єдина база) та підстави їх відключення від Єдиної бази саме в частині операцій з продажу (обміну) обєктів нерухомого майна.

Водночас Порядок функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затверджений постановою КМУ від 24.02.2018 № 166, визначає вимоги до функціонування електронної системи закупівель, процедуру проведення авторизації електронних майданчиків, умови підключення та випадки відключення електронних майданчиків від електронної системи закупівель, вимоги до електронних майданчиків та відповідальність операторів авторизованих електронних майданчиків.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json