Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1926 / 1834
Доброго дня! Підкажіть будь ласка в додатку до річного плану було передбачено закупівлю до 50 тис. “без використання електронної системи закупівель”, з набранням чинності змін до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 19 квітня 2020р. “Замовник має опублікувати звіт про укладені договори про закупівлю, якщо вартість предмета закупівлі складає від 1 копійки до 50 тисяч гривень”. Відповідно до вищенаведеного чи потрібно переплановувати всі закупівлі, по яких ще не укладені договори або укладені на частину суми (до 50тис.грн.) з додатку до річного плану в новий річний план і змінювати вид процедури з «без використання електронної системи» на « звіт про укладений договір»? Чи додаток до річного плану дійсний до кінця року і якщо там є суми заплановані, то в річний план не вносимо, а тільки публікуємо "Звіт про укладений договір"?
Відповідь
09.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1819 / 1812
Доброго дня. Які документи потрібно вимагати від учасника, якщо він є монополістом своєї продукції (для прийняття рішення про закупівлю без використання електронної системи закупіель)?
Відповідь
09.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1959 / 1943
Добрий день.Підкажіть будь-ласка 27.05.2020р. оголошено переможця по процедурі відкритих торгів. 05.06.2020р. в 16.34 учасник 1 надав вимогу щодо усунення порушень та скасування рішення про визначення переможця учасника3.Період оскарження тривав до 07.06.2020р. Вимогу ми прочитали 09.06.2020р. оскільки робочий день 05.06.2020 у нас закінчився в 16.15, а далі були вихідні. Чи повинні ми давати відповідь на вимогу.коли період оскарження вже закінчився? Дякую
Відповідь
09.06.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2002 / 2024
Відповідно до ч. 4 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі-Закон) умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі. Частиною 3 статті 22 Закону встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. При цьому Законом не регламентовано, як вирішувати питання, якщо в тендерній документації не міститься умови щодо перерахування вартості товару у гривні до визначеного валютного еквівалента на відповідну дату, а на етапі укладення договору Продавець наполягає на таких умовах, з чим не погоджується Замовник. На підставі вищевикладеного,прошу надати роз’яснення, щодо тлумачення норм Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: Чи може Продавець, який виграв торги наполягати на вказівці в умовах договору, щодо здійснення перерахунку вартості товару у гривні до визначеного валютного еквівалента на відповідну дату? Чи може Замовник відмовитися від укладання договору, якщо Сторонами не досягнути згоди щодо умови договору стосовно перерахунку вартості товару у гривні до визначеного валютного еквівалента на відповідну дату?
Відповідь
09.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2243 / 2138
Доброго дня. Департаментом, 31.03.2020 оголошено закупівлю за єропейською процедурою на заг. суму 6378,96 тис.грн. на 2 лоти: перший лот на суму 3 780,0 тис.грн. та другий лот на суму 2598,96 тис.грн. За результатами закупівлі перший лот завершився успішно а за другим лотом відхилено обох учасників в звязку з невчасним поданням документів. Питання: відповідно до редакції закону, що вступила в дію з 19.04.2020 р. повторна закупівля на другий лот на суму 2598.96 тис.грн. повинна проводитись за європейською процедурою чи просто як відкриті торги?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2