Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
17.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Прошу надати консультацію щодо процедури ліквідації постійного представництва юридичної особи-нерезидента в Україні. У який спосіб необхідно повідомити Міністерство про таку ліквідацію та який пакет документів надати? Попередньо вдячна за відповідь. Вдалого дня!
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Суміш готова для проведення полімеразно-ланцюгової реакції SsoAdvanced Universal SYBR Green Supermix, 5 ml - призначена для проведення лабораторних наукових молекулярно- генетичних досліджень in vitro та не призначена для діагностики (згідно інструкції виробника до використання суміші) у постачальника не має декларації про відповідність ( є лист пояснення від ТОВ "УКРМЕДСЕРТ" що данна суміш не є виробом медичного призначення) . Просимо , надати розьяснення щодо визначення предмета закупівлі .
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Добрий день. ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" пункти 3, 4, 5 та 10 розділу I цього Закону діють протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону. Чи можу я й надалі застосовувати звіт про укладений договір (без застозування електроної системи) (COVID-19) чи вже застосовувати спрощену процедуру закупівлі/відкриті торги?
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Добрий день. Відповідно до частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника, зокрема, у разі, якщо у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (крім нерезидентів). Двадцять восьмого квітня 2020 року набрав чинності Закон України від 06.12.2019 № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі – Закон № 361-IX). Серед найбільш важливих змін, які передбачені Законом № 361-IX та які стосуються проведення процедур закупівель є нова редакція пункту 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», що визначає обсяг і зміст інформації про кінцевих бенефіціарних власників, яка повинна міститись в ЄДР. Також, пунктом 4 розділу X Закону № 361-IX визначено, що юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності Законом № 361-IX, подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному Законом № 361-IX, та структуру власності протягом трьох місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності. На підставі вищезазначеного, просимо вас надати консультацію щодо дій замовника, до закінчення передбаченого пунктом 4 розділу X Закону № 361-IX тримісячного строку з дня набрання чинності нормативно-правового акта, яким буде затверджена форма та зміст структури власності, у разі відсутності в ЄДР будь-якої інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, що передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (крім нерезидентів).
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
якщо ми робимо закупівлю медикаментів спрямованих на запобігання та поширенню короновірусної хвороби .а потім по цьому дк закупимо ще на потеби підприємства чи не буде це дробленням?Чи ми вжде не будемо враховувати закупівлю по постанові 225?дякую
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json