Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1879 / 1865
Доброго дня! Надайте, будь ласка, роз'яснення стосовно п.4 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі" №114-ІХ від 19.09.2019. Чи правильно розуміти, що відтепер замовник має можливість укладати договір з учасником-переможцем закупівлі без складання додаткової угоди, якщо ціна пропозиції учасника була перерахована після результатів аукціону в сторону зменшення? Наприклад: якщо кінцева ціна аукціону складає 15000 грн., а учасником було надано специфікацію за результатами аукціону вже скоригованою на суму 14999 - договір укладається одразу на суму 14999? Дякуємо!
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2026 / 2072
Замовник - Державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області» звертається до Вас щодо порядку погодження Замовником договірної ціни Переможця процедури відкритих торгів на закупівлю робіт (зокрема: з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг) та послуг (зокрема: з експлуатаційного утримання і поточного ремонту автомобільних доріг). Відповідно до статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Згідно зі статтею 843 Цивільного кодексу України у договорі підряду визначається ціна роботи або способи її визначення. Відповідно до статті 844 Цивільного кодексу України ціна у договорі підряду може бути визначена у кошторисі. Якщо робота виконується відповідно до кошторису, складеного Підрядником, кошторис набирає чинності та стає частиною договору підряду з моменту підтвердження його Замовником. При цьому пунктом 6.2.4 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (далі – ДСТУ) визначено, що ціна пропозиції Переможця торгів є договірною ціною на об’єкт будівництва, яка формується Генпідрядником із залученням субпідрядних організацій, погоджується із Замовником. Разом з тим, пунктом 3.15. ДСТУ визначено, що договірна ціна – кошторис, яким визначається вартість робіт, узгоджена сторонами (Замовником та Підрядником) та обумовлена у договорі підряду. Враховуючи те, що ціна тендерної пропозиції Учасника може зменшуватися за результатами електронного аукціону, що призводитиме до необхідності перерахунку Учасником кошторису, та те, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції, чи може договірна ціна (кошторис) на закупівлю робіт (зокрема: з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг) та послуг (зокрема: з експлуатаційного утримання і поточного ремонту автомобільних доріг) надаватися Переможцем разом з проектом договору на закупівлю, який підписаний з його сторони, та погоджуватися Замовником у строк, визначений п.6 ст.33 Закону для укладання договору? Якщо так, чи може такий порядок погодження договірної ціни (кошторису) бути застосований також при закупівлі проєктних робіт, інших послуг, вартість яких розраховується згідно встановлених нормативних документів?
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1877 / 1772
Питання: Замовником Оголошено спрощену закупівлю на закупівлю Паперу офісного для друку А 4. Керуючись ст. 14 ЗУ «Про публічні закупівлі» та роз’ясненням Мінекономіки № 3304-04/28729-06 від 05.05.2020 «Щодо спрощених закупівель» (табл. 2 ) в оголошенні визначено характеристики предмета закупівлі з зазначенням конкретної торгівельної марки: Папір офісний Crystal PRO80: Формат – А-4, розмір: 210х297, щільність – 80г/м2 , Кількість аркушів в пачці – 500, клас С або С+ Колір – білий Товщина аркуша: 104 мкм +/- 2 Непрозорість паперу: не менш 91 % Білизна аркуша: не менш 150 % Кількість аркушів в пачці: 500 штуки Рік виготовлення – 2019-2020. При цьому, оголошення про проведення спрощеної закупівлі не містить вираз "або еквівалент". За результатами електронного аукціону системою визначено найбільш економічну вигідну пропозицію. При цьому, Учасником з найбільш економічно вигідною пропозицією запропоновано продукцію яка відповідає технічним характеристикам Замовника, але іншої марки «Berga Speed». Прошу роз’яснити чи підлягає відхиленню пропозиція такого учасника за п. 1 ч. 13 ст. 14 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1937 / 1934
ТОВ "Вісті Кодимщини " (редакція газети "Вісті Кодимщини") розміщує публікації Кодимської районної ради . Кошторисні призначення на даний вид послуг складають більше 50 тис. грн. на рік . Чи можна не проводити спрощені закупівлі , ссилаючись на аб.4 п.2 ч.7 ст. ЗУ "Про публічні закупівлі " , а саме "відсутність конкуренції з технічних причин"
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1847 / 1818
Замовник відхилив пропозицію, без надання періоду виправлення помилок чи уточнення. Мотивувавши свої дії тим, що ми, як учасник, не надали деякі документи по кваліфікації. В той ж час, нами було повідомлено замовника, що документи були завантажені але в період завантаження їх, на тендерному майданчику відбувались технічні збої, що є підтверджено офіційно, листом з юридичного відділу обраного майданчика, тим не менше нас відхилили і не надали терміну 24 години для виправлення недоліків. Як поступати в даній ситуації і чи підлягають оскарженню такі дії замовника?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2